Bill Me

Alutaguse Haldus OÜ on alustanud koostööd elektroonilise arveldusplatvormiga Bill.me ja alates jaanuarist saadetakse arved Bill.me keskkonda ning kliendi e-postile saadetakse link Bill.me kasutajakonto registreerimiseks.

Mis on Bill.me?

Tänaseks päevaks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks, maksmiseks ja näitude kogumiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Kliendi mugavuse huvides saab kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku Töölaua profiili abil saab:

  • Ligipääsu oma arvetele
  • Esitada näite elektrooniliselt
  • Vaadada oma arvete ja näitude arhiivi
  • Maksta arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti)
  • Ühendada automaatmakse (täpse summaga automaatmakse)
  • Teavituste edastamine ja infovahetus (aktuaalne informatsioon teie isiklikul töölaual)

Tänu kokkuleppele, mis on saavutatud Alutaguse Haldus ja arendusettevõtte Bill.me vahel on registreerimine ja platvormi kasutamine TASUTA. Teenustasu võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Kliendi mugavuse huvides on saadaval ka kõik endised kasutusel olevad arvete tasumise viisid, näiteks internetipank.

Platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Androidis ja IOS-is  Bill.me mobiilirakenduses.

Alutaguse Haldus OÜ ressursside tõhusaks kasutamiseks platvorm on integreeritud meie raamatupidamistarkvaraga. Pidev andmete vahetus laekunud, vastuvõetud ja tasutud arvetest võimaldab kiirelt jälgida ja töödelda informatsiooni, mis on vajalik tõhusa ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks.

Esimesed arved saadab Alutaguse Haldus  juba jaanuarikuus.

Täiendava informatsiooni saamiseks, palun pöörduge telefonil +372 511 2552 või e-mailil info.ee@bill.me.